WÓZKI do sterylizacji

www.galeriawozkow.pl     info@galeriawozkow.pl
+48 22 6140201   +48 602 433 228
wózki higieniczne, doskonała jakość,
dezynfekcja, ergonomiczne
in
Facebook
TTS wózki
flaga-1
flaga francji-1

Higieniczne SZAFKI do sterylizacji

Oferowane wózki-szafki do sterylizacji są profesjonalnym higienicznym sprzętem o bardzo wysokiej trwałości, solidności i najwyższej jakości wykonania oraz o zaawansowanych funkcjach, spełniające najwyższe standardy higieny w obiektach szpitalnych.

  • szafka do transportu pojemników do sterylizacji,
  • szpitale, kliniki, laboratoria

x1

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

s1………………………………………………………………………………………………………………………………………….

WŁASNOŚCI

  • Odporny na zabrudzenia, na korozję, na działanie promieni UV, działanie termiczne, pozwala na szybkie suszenie, antystatyczny, przygotowany do mycia i dezynfekcji, niewielka masa, stabilność kształtu. Wózek z lekkiego stopu Al poddanego anodyzacji.
  • Podstawa sztywna, stelaż prostokątny 60×30 ze stali ocynkowanej. Wierzch z blachy formowanej z okapem w przedniej części umożliwiającym odprowadzenie wody na zewnątrz wózka. Wyposażony w dwie półki ze stopu lekkiego Al poddanego anodyzacji, osadzone na nylonowych wspornikach, uchylne i wyjmowane.
  • Drzwi dwuskrzydłowe z otwarciem 270, magnesy do przytrzymania w pozycji otwartej z blokada między dwoma skrzydłami. Zderzaki na obwodzie podłoża ze stopu Al. pokrytego PCV z szarej gumy niebrudzącej. Zamknięcie za pomocą zasuwy pionowej ze stali INOX z silikonowym zaczepem na górze i na dole. Dwa poziome uchwyty do popychania osadzone na bokach. Osadzony na 4 kółkach DN200mm ( 2 stałe+2 obrotowe) z szarej gumy nie brudzącej. hamulec na jedno koło, zamek z kluczem – opcja
www.galeriawozkow.pl     info@galeriawozkow.pl   +48 22 6140201   +48 602433228